• Bir Ayet
  • Bir Hadis
  • Namaz Vakitleri
  • Hava Durumu
  • "Görmedikleri hâlde Rablerinden korkanlar için bir bağışlanma ve büyük bir mükâfat vardır. Sözünüzü gizleyin, yahut onu açığa vurun; (fark etmez). Şüphesiz Allah, sinelerin özünü (kalplerde olanı) hakkıyla bilir. Yaratan bilmez mi? O, en gizli şeyleri bilir, (her şeyden) hakkıyla haberdardır."(Mülk, 12-14)
  • "Her kim aşura gününde ailesine ve ev halkına ikramda bulunursa Cenab-ı Hak da senenin tamamında onun rızkına bereket ve genişlik ihsan eder."(et-Tergîb ve'l-Terhİb 2/116)
  • için namaz vakitleri
    İmsak 05:51Güneş 07:17Öğle 12:56İkindi 15:50Akşam 18:21Yatsı 19:40
    • 11°C Kocaeli
    • 17°C İstanbul
    • 3°C Ankara
    • 12°C Rize
  • BIST: 108.489 0.05
  • Altın: 152,547 0.93
  • Dolar: 3,6704 0.34
  • Euro: 4,3242 -0.08

Ödüller Sahiplerini Buldu

2014-2015 Öğretim Yılı Okullar arası Puanlı Atletizm Kocaeli Grubu yarışmalarında derece edinen öğrencilere ödülleri törenle verildi.
Ödüller Sahiplerini Buldu

2014-2015 Öğretim Yılı Okullar arası Puanlı Atletizm Kocaeli Grubu yarışmaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm Pisti’nde yapılan müsabakalarla sona erdi. Çeşitli kategorilerde dereceye girenler madalyalarını aldı. 100 metre genç erkekler kategorisinde 11.21’lik derecesiyle Onurcan Seyhan Özel Atayurt Anadolu Lisesi birinci, Bolu Mustafa Çizmecioğlu Lisesi’nden 11.30’luk derecesiyle Yasin Bayri ikinci, Samsun Türk Telekom MTAL’den 11.342lük derecesiyle Abdülkadir Kara üçüncü, Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi’nden Furkan Ekinci 11.34’lük derecesiyle dördüncü oldu. 100 metre genç erkekler kategorisinde dereceye girenlere madalyalarını Kocaeli Üniversitesi öğretim görevlisi Ertay Seyrek verdi.
 
MADALYALAR CEYLAN’DAN

110 metre engelli genç erkekler kategorisinde Bursa BTSO Celal Sönmez Spor Lisesi’nden Mert Çiçek 11.70’lik derecesiyle birinci, Eskişehir Eğitimciler Spor Lisesi’nden Yunus Emre Doğan 15.23’lük derecesiyle ikinci, Kaya Beyazıtoğlu Anadolu Lisesi’nden Mustafa Tilki 15.25’lik derecesiyle üçüncü oldu. 110 metre engelli genç erkekler kategorisinde dereceye girenlere ödüllerini Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Koordinatörü Abdil Ceylan verdi.
 
400 METREYİ 51.13’TE KOŞTU

400 metre genç erkekler kategorisinde Atılım Anadolu Lisesi’nden Berkay Çalık 51.13’lük derecesiyle birinci, İnegöl Saime Sultan MSL’den Sercan Basım Ferdi 51.24’lük derecesiyle ikinci, Bursa BTSO Celal Sönmez Spor Lisesi’nden Akın Özyürek 51.42’lik derecesiyle üçüncü, İbni Sina Anadolu Lisesi’nden M. Akif Yıldız 51.75’lik derecesiyle dördüncü oldu. 400 metre genç erkekler kategorisinde dereceye girenlere madalyalarını Sakarya Üniversitesi Öğretim Görevlisi Fehmi Çelik verdi.
 
İLK ÜÇÜ PAYLAŞTILAR

1500 metre genç erkekler kategorisinde Özel Atayurt Anadolu Lisesi’nden Ramazan Barbaros 3.59’luk derecesiyle birinci, İbni Sina Anadolu Lisesi’nde Alperen Ülker 4.00’lık dercesiyle ikinci, Edirne MTAL’den Furkan Adalı 4.04’lük derecesiyle üçüncü oldu. 1500 metre genç erkekler kategorisinde dereceye girenlere madalyalarını Kocaeli Okul Sporları Koordinatörü Gürhan Öztürk verdi.
 
MİSAFİRLER YÜKSEK UÇTU

Yüksek atlama genç erkekler kategorisinde Hayri Terzioğlu Lisesi’nden Serkan Gözel 1.85’lik derecesiyle birinci, Ulus MTAL’den Enes Talha Şenses 1.82’lik derecesiyle ikinci, ÇiğdemtepeMTAL’den Gökalp Kurt 1.82’lik derecesiyle üçüncü Atatürk TML’denAbdülsametr Arıkan 1.82’lik derecesiyle dördüncü oldu. Yüksek atlama genç erkekler kategorisinde dereceye girenlere madalyalarını Eskişehir Atatürk Meslek Lisesi beden eğitimi öğretmeni Sevinç Kartal verdi.
 
MADALYALARINI KÜRKAN’DAN

Uzun atlama genç erkekler kategorisinde BTSO Celal Sönmez Spor Lisesi’nden Yiğit Yeşilçiçek 6.59’luk derecesiyle birinci, TVF Spor Lisesi’nden Süleyman Akar 6.59’luk derecesiyle ikinci, Hayrettin Gürsoy Güzel Sanatlar  ve Spor Lisesi’nden Serdar Türk 6.11’lik derecesiyle üçüncü Prof.Faik Somer Spor Lisesi’nden Müslüm Değirmenci 5.92’lik derecesiyle dördüncü oldu. Dereceye girenlere madalyalarını Kocaeli Okul sporları Tertip Kurulu üyesi Mustafa Kürkan verdi.
 
BİRİNCİ HAYRETTİN GÜRSOY’DAN

300 metre engelli genç kızlar kategorisinde Kocaeli Hayrettin Gürsoy Güzel Sanatlar Lisesi’nden Gözdenur Bayrak 47.83’lük derecesiyle birinci,Ümraniye Merkez Anadolu Lisesi’nden Sedanur Uçan 50.57’lik derecesiyle ikinci, Yunus Emre TEML’den Yeliz Tekin 50.95’lik derecesiyle üçüncü oldu. 300 metre engelli genç kızlar kategorisinde dereceye girenlere madalyalarını Eskişehir bölgesi beden eğitimi öğretmeni Gülser Erdoğan verdi.
 
İKİNCİ VE ÜÇÜNCÜ BİZDEN

100 metre genç kızlar kategorisinde Sakarya Tansu Çiller Lisesi’nden Elif Yağcıoğlu 12.94’lük derecesiyle birinci, Hayrettin Gürsoy Güzel Sanatlar Lisesi’nden İpek Usta 13.24’lük derecesiyle ikinci, İzmit Anadolu Lisesi’nden BegumKurhan  13.26’lık derecesiyle üçüncü, Eskişehir Eğitimciler Lisesi’nden Duygu Deliktaş  14.02’lik derecesiyle dördüncü oldu. 100 metre genç kızlar kategorisinde dereceye girenlere madalyalarını Beden Eğitimi Öğretmeni Hüseyin Akçay verdi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Darıca Yarı Maratonu Başlıyor!08 Ekim 2017 Pazar 00:57
  • Darıca'da Cirit Şöleni gerçekleşti01 Ekim 2017 Pazar 21:20
  • Diliskelesi tek attı, 3 aldı01 Ekim 2017 Pazar 20:34
  • Turkuaz Polyester'den Dilovası'na 18 bin liralık destek29 Eylül 2017 Cuma 16:35
  • Karabacak, Valiyi maratona davet etti29 Eylül 2017 Cuma 12:30
  • Şamdan Olimpiyatlara göz kırpıyor!28 Eylül 2017 Perşembe 22:36
  • Başarılı sporcu Köşker’e geldi28 Eylül 2017 Perşembe 16:25
  • Darıca Yarı Maratonu için kayıtlar başladı28 Eylül 2017 Perşembe 00:26
  • Darıca'da maraton heyecanı başladı27 Eylül 2017 Çarşamba 01:27
  • Şampiyonlara ödüller Başkanlardan25 Eylül 2017 Pazartesi 22:41
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Milli Hakimiyet | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Haber Scripti: CM Bilişim