• Bir Ayet
  • Bir Hadis
  • Namaz Vakitleri
  • Hava Durumu
  • "Görmedikleri hâlde Rablerinden korkanlar için bir bağışlanma ve büyük bir mükâfat vardır. Sözünüzü gizleyin, yahut onu açığa vurun; (fark etmez). Şüphesiz Allah, sinelerin özünü (kalplerde olanı) hakkıyla bilir. Yaratan bilmez mi? O, en gizli şeyleri bilir, (her şeyden) hakkıyla haberdardır."(Mülk, 12-14)
  • "Her kim aşura gününde ailesine ve ev halkına ikramda bulunursa Cenab-ı Hak da senenin tamamında onun rızkına bereket ve genişlik ihsan eder."(et-Tergîb ve'l-Terhİb 2/116)
  • için namaz vakitleri
    İmsak 03:54Güneş 05:45Öğle 13:18İkindi 17:12Akşam 20:38Yatsı 22:19
    • 29°C Kocaeli
    • 32°C İstanbul
    • 29°C Ankara
    • 26°C Rize
  • BIST: 106.843 0.10
  • Altın: 142,689 1.13
  • Dolar: 3,5367 0.45
  • Euro: 4,1209 0.62

İşte 30 Ve 31. Haftanın Programı

PTT 1. Lig’in 30 ve 31. haftasında oynanacak müsabakaların programı belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) yayınladığı, PTT 1. Lig’in 30 ve 31. haftasında oynanacak müsabakaların programı şu...
İşte 30 Ve 31. Haftanın Programı

PTT 1. Lig’in 30 ve 31. haftasında oynanacak müsabakaların programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) yayınladığı, PTT 1. Lig’in 30 ve 31. haftasında oynanacak müsabakaların programı şu şekilde:

30. HAFTA

28 NİSAN SALI

17.00 Karşıyaka - Giresunspor (İzmir Atatürk)

17.00 Elazığspor - Albimo Alanyaspor (Elazığ Atatürk)

19.00 Orduspor - Altınordu (19 Eylül)

19.00 Şanlıurfaspor - Denizlispor (Şanlıurfa Gap Arena)

29 NİSAN ÇARŞAMBA

17.00 Gaziantep B.Ş. Bld.Spor - Bucaspor (Kamil Ocak)

17.00 Antalyaspor - Boluspor (Akdeniz Üniversitesi)

19.00 Adanaspor - Kayserispor (5 Ocak Fatih Terim)

30 NİSAN Perşembe

17.00 Samsunspor - Osmanlıspor (Samsun 19 Mayıs)

19.00 Manisaspor - Adana Demirspor (Manisa 19 Mayıs)

....

31. HAFTA

02 MAYIS CUMARTESİ

14.00 Giresunspor - Şanlıurfaspor (Giresun Atatürk)

18.30 Albimo Alanyaspor - Karşıyaka (Alanya Oba Stadı)

03 MAYIS PAZAR

14.00 Osmanlıspor - Adanaspor (Osmanlı Stadı)

14.O0 Denizlispor - Orduspor (Denizli Atatürk)

16.00 Boluspor - Elazığspor (Bolu Atatürk)

16.00 Kayserispor - Antalyaspor (Kadir Has)

04 MAYIS PAZARTESİ

18:30 Altınordu - Gaziantep B.Ş. Bld.Spor (İzmir Atatürk)

18.30 Adana Demirspor - Samsunspor (5 Ocak Fatih Terim)

20.30 Bucaspor - Manisaspor (Yeni Buca Stadı)

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Darıca'da yaz spor okulları start verdi05 Temmuz 2017 Çarşamba 12:44
  • Tavşancıl 10 numarasını buldu!03 Temmuz 2017 Pazartesi 15:36
  • Hünkar Çayırı’nda başpehlivan Recep Kara03 Temmuz 2017 Pazartesi 13:38
  • Başpehlivanlar Gebze’ye geliyor30 Haziran 2017 Cuma 00:17
  • İşte Gebzespor'un yeni yönetimi22 Haziran 2017 Perşembe 20:34
  • Avrupa Şampiyonu Gebze'den çıktı21 Haziran 2017 Çarşamba 14:06
  • Çayırova'da rekor başvuru17 Haziran 2017 Cumartesi 13:28
  • Karete'de Çayırova 1 numara13 Haziran 2017 Salı 13:14
  • Yılmaz Vural'ın babası Kocaeli'de toprağa verildi08 Haziran 2017 Perşembe 17:03
  • Darıca Gençlerbirliği'ne yeni yönetim04 Haziran 2017 Pazar 18:51
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Milli Hakimiyet | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Haber Scripti: CM Bilişim