• Bir Ayet
  • Bir Hadis
  • Namaz Vakitleri
  • Hava Durumu
  • "Görmedikleri hâlde Rablerinden korkanlar için bir bağışlanma ve büyük bir mükâfat vardır. Sözünüzü gizleyin, yahut onu açığa vurun; (fark etmez). Şüphesiz Allah, sinelerin özünü (kalplerde olanı) hakkıyla bilir. Yaratan bilmez mi? O, en gizli şeyleri bilir, (her şeyden) hakkıyla haberdardır."(Mülk, 12-14)
  • "Her kim aşura gününde ailesine ve ev halkına ikramda bulunursa Cenab-ı Hak da senenin tamamında onun rızkına bereket ve genişlik ihsan eder."(et-Tergîb ve'l-Terhİb 2/116)
  • için namaz vakitleri
    İmsak 05:51Güneş 07:17Öğle 12:56İkindi 15:50Akşam 18:21Yatsı 19:40
    • 11°C Kocaeli
    • 17°C İstanbul
    • 7°C Ankara
    • 14°C Rize
  • BIST: 108.489 0.05
  • Altın: 152,547 0.93
  • Dolar: 3,6704 0.34
  • Euro: 4,3242 -0.08

CHP Gebze'de Delegeler Tamam

Cumhuriyet Halk Partisi Gebze İlçe Örgütü’nde delege seçimleri hafta sonu 8 mahalledeki seçimle tamamlandı. Osman Yılmaz ve Köşklüçeşme’de iki liste yarışırken her iki sandıktan da beyaz liste çıktı.
CHP Gebze'de Delegeler Tamam

Cumhuriyet Halk Partisi Gebze İlçe Örgütü’nde sekiz mahallenin delege seçimleri hafta sonunda gerçekleşti. Altı mahallede tek listeyle yapılan seçimler iki mahallede çift listeyle gerçekleşti. Osman Yılmaz ve Köşklüçeşme Mahalleleri’nde iki liste yarışırken Hacı Halil, Mustafapaşa, Sultan Orhan, İstasyon, Hürriyet ve Yavuz Selim Mahalleleri’nde seçimler tek listeyle yapıldı. Osman Yılmaz ve Köşklüçeşme’de delege seçimlerini beyaz listeler kazandı. Hacı Halil Mahallesi’nin listesinde Gebze Belediyesi Meclis Üyesi Salih Işık’ın yer almaması dikkat çekti. CHP Gebze Kadın Kolları Başkanı Birgül Belek de oturduğu mahallenin listesinde yer almadı. CHP Gebze İlçe Başkanı Yakup Yılmaz ile eski ilçe başkanlarından Cavit Kapoğlu ise Sultan Orhan Mahallesi’nden delege seçildiler.

DURSUN, YILMAZ, KARAKUŞ, YILMAZ

CHP Gebze İlçe Örgütü’nün 5 Aralık’ta gerçekleşecek olan olağan kongresinde eski ilçe başkanlarından Recep Dursun ve eski il başkan yardımcılarından Musa  Yılmaz adaylıklarını açıklayan isimler olmuştu. CHP Gebze İlçe eski başkanlarından Meşaik Karakuş da başkanlık için adaylığını açıklayan üçüncü isim oldu. Öte yandan CHP Gebze İlçe Başkanı Yakup Yılmaz’ın da bu hafta içinde adaylığını ilan edeceği sanılıyor. 

CHP Gebze İlçe Örgütü’nün hafta sonu gerçekleşen seçimlerinde sekiz mahallenin delegeleri belirlendi:

OSMAN YILMAZ KONGRE

Recep Dursun, Musa Yılmaz, Talat Osmanoğulları, Leyla Boyacı, Necati Dursunoğlu, Sedat Tatar, Hasan Öztekin, İsmet Güven, Gazi Aydoğdu, Cemal Dursun, Mehmet Sarıtoprak, Salim Kaygusuz, Tahsin Kılıç, Abdullah Kara, İsmail Kadı, Cüneyt Akın, Kadem Bayram, Farız Balıkçı, Zekeriya Çetinkaya, Mustafa Kaya, Yaşar Balcı, Şahin Yılmazel, Sevgi Kal, Serdar Tüze, Orhan Ceylan, Oktay Koca, Doğan Uzel, Gülabi Kaya, Kaya Bilgin, İdris Oğuz, Hamit Başer, Fehmi Topkaya, Erol Orhan, Faik Bektaş, Bülent Apaydın, Burak Bilkolar, Zafer Aydın, Anıl Yavuz, Bakir Tat, Savaş Tat, Serhat Esen, Engin Sözbir, Eyüp Abdullahoğlu, Naim Albay, Alim Durdağı, Mesut Badem, Mehmet Demir, İlhami Sarıtoprak, Zennure Çataltepe, Ünzüle Ateyşen, Kazım Gedik ve Yener Çakmak.

OSMAN YILMAZ ÖN SEÇİM

Ahmet Akbaba, Arif Kızgın, Ayla Kaya, Ayten Uludağ, Bektaş Yıldırım, Birgül Birinci, Birsen Arazlı, Bülent Aşak, Bülent Arslan, Celal Doğan, Cemal Acar, Cumhur Uçak, Eray Yeşildalı, Fatih Sungur, Feyzullah Kalem, Fuat Aydın, Gürsel Adıgüzel, Hakkı Duman, Hasan Tarçın, Havva Köse, Haydar Toksoy, Hüseyin Tat, Hüseyin Erişen, Hüseyin Yıldız, İsmail Bolut, İsmet Altınkaya, Kurban Ekinci, Mahir Toker, Mehmet Bavaş, Nuray Coşkun, Onay Yılmazel, Özkan Sarıtoprak, Rasim Demir, Rasim Ababay, Sevgül Tüze,  Serap Arış, Suat Yavuz, Suna Çataletepe, Şamil Zor, Tülay Altunkaya, Yaşar Menteoğlu, Yücel Koç, Yücel Yılmazel, Sabit Yıldırım, Zafer Yılmazel, Alev Davutoğlu, Abdullah Yılmazel, Asiye Avcı, Ahmet Ersoy, Ayhan Aydın, Atilla Özdemir, Ayhan Cengiz, Buğra Yurttaş, Bülent Dinçman, Cemal Korkmaz, Cansu Gedik, Cihan Gürdal, Cavat Belek, Ebru Sevim, Cemal Ateş, Edip Özdemir, Cemal Aydın, Ersin Yılmaz, Cengiz Coşkun, Fatih Sungur, Cihan Arslan, Fuat Kaya, Devran Aydın, Gökhan Koçoğlu, Duygu Ayan, Halil Önder, Engin Başer, Hasan Sarıtoprak, Ercan Demirci, Hikmet Özdemir, Ersun Işık, İbrahim Denizli, Halil Engin, İkmal Kiraz, İsmail Aydoğdu, Kadriye Yamaner, Mahmut Gencer, Mehmet Kızılkan, Melek Dursun, Metin Karataş, Mensur Dursun, Muzaffer Öğüt, Nezahet Boyraz, Naciye Orhan, Nuretti Çelikel, Necmettin Taşkın, Nurbay Aydoğdu, Nesrin Orak, Erbay Aydoğdu, Nuri Yıldız, Ömer Çelik, Ozan Yılmaz, Önder Kara, Özcan Kılıç, Özgür Çalışkan, Özge Yılmaz, Hasan Tatoğlu, Özgür Sarıtoprak, Ramazan Bozdemir, Rasim Karataş, Reis Bukrek, Remzi Vural, Resul Ekinci, Turgut Uludaş, Rudabe Demirci, Sedat Önder, Sabriye Çelik, Şerafettin Koç, Semiha Dursun, Tufan Tat, Saddetin Özdemir, Ümit Malkoçoğlu, Sevilay Çimen, Yüksel Koçak, Sezgin Dursun, Solmaz Gülyiyen, Şaban Balcı, Teoman Gürlü, Türkan Boylu, Nurşen Bilgin, Vural Balcı, Sebahattin Yılmaz.  

HACI HALİL KONGRE

Kemal Nişancı, Mithat Kazancı, Fehmi Yıldız, Dilek Başıbüyük, Gökhan Avcı, Savaş Aktay, Sezer Nilgün Aydın, Emine Atalay Fatih Ada, Tacettin Kulaç, M. Hakan Güney, Emin Saim Gencer, Baki Tatoğlu, Murat Aksu, Süreyya Destegül ve Sercan Korucu.

HACI HALİL ÖN SEÇİM

Salih Işık, Selami Yılmaz, Serhan Ertürk, Zeynep Çiğdem Canbaz, Nuray Birinci, Türkan Aka, Seyfettin Belek, Banu Şehre Balıkçı, Bilgin Çakmak Tuğçu, Emin Başaran, Erhan Çatalbaş, Erol Ateş, Ersan Çınar, Faik Ada, Fazıl Solmaz, İskender Zafer Mutay, Lilüfer Tatoğlu, Seyfettin Güney, Evren Gedik, Rabiye Güler, Mehdi Destegül, Mehmet Demirci, Kemal Sungur, Melek Nişancı, Nilgün Çelik, Orkun Aydoğdu, Sadettin Korucu, Sadi Aksoy, Salih Özarslan, Salih Yaşar, Fatma Tülay Celepoğlu, Serap Kulaç, Sevim Malkoçoğlu, Serap Arış ve Aliye Sapapan

MUSTAFAPAŞA KONGRE

Esener Eşsiz, Kemal Doğan, Gülseren Coşkun, Bülent Evciman, Nurettin Canpolat, Ali Baş, Veyzi Kaya, Hızır Fazlıoğlu, Sema Bingöl, Pınar Gökdemir, Ali Fuat Bilir, Cihat Öcal, Naim Daşdemir, Bülent Değerli, Erkan Ağdemir, Muharrem Erdoğan, Cezmi Ciber, Ali İhsan Tatoğlu, Selda Coşkun, Servet Atasoy ve Çağdaş Batır.

MUSTAFAPAŞA ÖN SEÇİM

Barış Cot, Büşra Yavuzgül, Birkan Saltaş, Hamdi Güldal, Serhat Karabağ, İlksen Coşkun, Barışcan Coşkun, Emin Özkurt, Taşkın Yücel, Melike Hızarcı, Ayşegül Yurtseven, Şamil Çakır, Ebru Eker, Ali Eker, Ali İhsan Üner, Neslihan Karayağız, Murat Kataer, Alican Eşsiz, Deniz Dalkılıç, Birol Kuş, Mert Özkan, Serkan Ağdemir, Murat Arar, Gülcan Aksu, Şaziye Yazgan, Edibe Gür, Resmiye Köksal, Erman Topçam, Yaşar Tatoğlu, Sevim Eşsiz, Nesrin Fazlıoğlu, Mustafa Urkun, Cevahir Akyıldız, Caner Öcal, Efraim Daşdemir, Cuma Aksan, Ülgen Savrancık, Burhan Çoban, Erol Kaya, Taşkın Yücel, Ömer Yağcılar, Erhan Bingöl ve Murat Varlı

SULTANORHAN KONGRE

Yakup Yılmaz, Cavit Kapoğlu, Kenan Üner, Recep Abdullaoğlu, Nurhan Banu Üner, Özkan Er, Yeşim Kabaca, İsmail Sağlam, Baki Çetin, İsmail Aşak ve Mahmut Ocaklı.

SULTANORHAN ÖN SEÇİM

Aysel Yılmaz, Nurşen Demirci, Elif Bursalı, Elif Türk, İsa Başol, Yusuf Yıldırım, Cemal Kapoğlu, Özge Özer, Samim Bolat, Özgür Hızlı, İsmail Hakkı Başaran, Murat Oksak, Güven Koçak, Neşe Demirel, Sertaç Köklü, Mustafa Aydın, Ümit Tançbaş, Muhsin Aslan, Ömer Oktay Ünal, Hanifi Deniz, Turgay Şaşmaz, Perihan Tavukçuoğlu ve Erkan Sağlam.

İSTASYON KONGRE

Gebze İstasyon delege listesi; Meral Develi, Sarıgül Mert, Leyla, Usanmaz, Serhat Yaşar, Bülent Kahraman, Asım Topal, Musa Haydaroğlu, Tekin Sungurtekin, Özkan Koçak, Kenan Çiftçi, Recep Demirci, Özlem Yıldırım.

İSTASYON ÖN SEÇİM

Servet Yaşar, Serhat Kahraman, Metin Yılmaz, Özdemir Tarhan, Metin Develi, Nuri Yavuz, Aydın Tahtacı, Alaattin Çayır, Muharrem Yaşar, Burhan Demirci, Ali Kahraman, Fatih Gülfidan, Atif Sözbir, Dursun Balıkçı, Abdullah Kahraman, Osman Demirci, Ertan Balcı, Murat Aydemir, Hakan Osanmaz, Serpil Kanık, Derviş Dikmeci, Ahmet Yiğit, Mehmet Akkoç, Ali Ovacık, Sebiha Haydaroğlu, İsmail Arslan, Zeynet Ateş, Nurdena Şahin, Yılmaz Kanık, Şakir Eren.

HÜRRİYET KONGRE

Dilesen Karataş, Hasan Gök, Mehmet Kaplan, Muzaffer Agun, Barış Çiftçi, Begali Aslan, Sait Alkaya, Hüsnü Arslan, Erol Demir.

HÜRRİYET ÖN SEÇİM

Önseçim delege listesi; Gani Bilir, Ali Tanrıverdi, Ahmet Taşdemirli, Metin Özmen, Mehmet Subay, Kenan Berkut, Ümit Şahin, Cuma Gekoç, Serkan Aslan, Suadi Işık, İbrahim Yiğit, Dilek Kazan, Ulaş Gök, Songül Aslan, Savaş Akbal.

YAVUZ SELİM KONGRE

Şemsi Sarı, Şevket Yıldırım, Kemal Camdeviren, Ferhat Giriş, Akan Canyürek, Rıza Berber, Nihat Kavran, Hasan Doğan, Metin Çakmak, Yaşar Caylak.

YAVUZ SELİM ÖN SEÇİM

Ali Taşdelen, Hana Türkoğlu, Mehmet Karakuş, Hanım Aslan,  İzzet Yeşilyurt, Sinan Canpolat, Celal Bilmez, Haydar Acer, Turgay Ünsal, Gülbahar Gurbetçi, Mahir Özgürbüz, Nazlı Mert, Erdam Önal, Nural Gülmüş, Ali Berber, İbrahim Cabaz, Deniz Yıldız, Özgür Osanmaz, Mehmet Çelik, Eksem Önal, Cemalettin İpek, Güven Doğan.

KÖŞKLÜÇEŞME KONGRE

Süzel Tuncel, Yeliz Orhan, Aydın İnce, Engin Ballı, Seyhun Topaç, Sefa Öğüt, Fahri Şimşek, Hikmet Koçoğlu, Kemal Çakmak, Erdal Sevinç, Mehmet Çimen, Hüseyin Topçam, Arif Öğüt, Yüksel Uslu, Murat Bulut, İlker Atasoy, Olcay Öğüt, Yaşar Gök, Mehmet Yanar, Atanur Yiğit, Cihan Genç, Mergübe Güney, Murat Erkan, Özden Demirci, Cengiz Akgün, Ertan Çağlın, Salim Destegül.

KÖŞKLÜÇEŞME ÖN SEÇİM

Önseçim delege listesi: Fikri Şenlik, Atıf Söğüt, Aydın Turan, Barış Şentürk, Hasan Kaya, Murat Yavuz, Sadettin İçöz, Haydar Koç, Zamir Gündoğdu, Kemal Ekinli, Yıldız Öğüt, Fikriye Aktaş, İsmail Kaya, Engin Dursun, Özgür Aslan, Hakan Göze, Zeynep Çakıcı, Sadettin Atasoy, Filiz Çakmak, Özgür Bel, Özge Ababay, Sevim Aksoy, Ali Akyıldız, Ali Armağan, Erdal Aslantepe, Ufuk Şimşek, Fikriye Yıldız, Özlem Ay, Kemal Erdoğan, Uğur Çakmak, Elif Durgun, Erkan Gökyeşil, Hakan Işık, Ziya Topal, Nuralay Öğüt, Gülcan Yıldız, Çetin Özdemir, Şahin Türk, Nermin Hasgül, Özgür Yılmaz, İmdat Karadağ, Ersin Polat, Hüseyin Bayrak, Önder Aygir, Süleyman Çakmak, Melik Güler, Tahsin Orhan, Balabay Öğüt, Düzgün Parlak, Şahin Boz, Nurcan Ada, Sabri Tektaş, Halit Bulut, Erdoğan Bulut, Kenan Çeken, Mesut Dayı, Onur Demur, Canan Ceylan, Veysel Cihan, Sibel Demir, Yasin Kılıç, Seval Kaynar, Necmi Saygı.

2-146.jpg3-146.jpg4-106.jpg5-061.jpg

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Adaylarla bir araya geldi14 Ekim 2017 Cumartesi 21:41
  • CHP Gebze'de üç Karadenizli aday14 Ekim 2017 Cumartesi 21:33
  • MHP Çayırova'da bayrak değişimi!14 Ekim 2017 Cumartesi 21:04
  • MHP Gebze 5 bin kişiye aşure dağıttı!13 Ekim 2017 Cuma 23:51
  • AK Parti Dilovası Gençlik'te aday belli oldu13 Ekim 2017 Cuma 23:38
  • Ceyhan, 4 ilçe için yarın Ankara'da12 Ekim 2017 Perşembe 22:32
  • Topçu Karakaya ve Sarıca Ankara yolcusu11 Ekim 2017 Çarşamba 23:20
  • Karamollaoğlu İzmit'e geliyor!11 Ekim 2017 Çarşamba 19:36
  • Dilovası AK gençlik temayül yaptı11 Ekim 2017 Çarşamba 19:10
  • İşte son seçim anketi!11 Ekim 2017 Çarşamba 01:56
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Milli Hakimiyet | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Haber Scripti: CM Bilişim